Kendi bahçelerimizden topladığımız edremit ve domat cinsi zeytinlerimiz saatler içinde fabrikamıza getirilir. Ebatlarına göre boylanan zeytinler, sofralık zeytin üretimi için en iyilerininin ayrılması amacıyla otomatik optik seçicilere yönlendirilir. Her bir tanesi son bir kez daha insan kontrolünden geçirilir ve işlenmeye hazır hale gelir. Kendimize özel reçetelerimiz sayesinde, alışılagelmiş sanayileşmiş tatlardan farklı, sağlıklı, doğal, katkısız ve koruyucusuz yeşil zeytin ve siyah zeytin çeşitlerimizi hazırlıyoruz.

Kullandığımız tüm zeytinler kendi bahçelerimizden gelir; başka hiçbir kaynaktan zeytin alıp kullanmayız. Çünkü aldığımız zeytinlerin büyürken hangi kimyasallara maruz kaldığını bilemeyiz. Bu nedenle sofralık zeytin ve natürel sızma zeytinyağı ürünlerimizde sadece kendi mahsulümüzü kullanırız.

Olive811 Yeşil Zeytin Çeşitleri
6

Çeşit Sayısı

2020

Hasat Yılı

Sofralık Zeytin

Yeşil Zeytin

  • Domat / Natürel
  • Domat / Kokteyl
  • Domat / Kırma
  • Domat / Çizik
  • Edremit / Kırma
  • Edremit / Çizik

Sofralık Zeytin

Siyah Zeytin

  • Edremit / Doğal Çevirme
  • Domat / Tuzsuz
Olive811 Siyah Zeytin Çeşitleri
2

Çeşit Sayısı

2020

Hasat Yılı

Doğal & Katkısız

Sofralık Zeytin Çeşitleri

Sadece Olive 811 bahçelerinden toplanan zeytinler kullanılarak ürettiğimiz sofralık zeytin çeşitlerinin en önemli özelliği tek bahçe mahsulü olmaları ve başka bahçelerin zeytinleriyle karıştırılmamalarıdır.

Bu sayede meyvenin kalitesinden ve sağlığınıza zararlı olma ihtimali olan hiçbir kimyasal içermediğinden emin olabilir, Olive 811 sofralık zeytin çeşitlerini güvenle tüketebilirsiniz.

Farklı tatlar yaratmanın sırrı meyvelerin zamanında, hızlıca toplanmasında yatar. Cildi düzgün, kararmamış ve buruşmamış meyveler yeşil zeytin üretiminin püf noktasıdır. Mekanik hasat yoluyla toprağa değmeden topladığımız zeytinlerimiz, sofralık zeytin üretimi süreçlerine girmeden önce optik ayırıcı makineler sayesinde ayrılır. Sofranıza sadece en iyi, sağlıklı ve doğal zeytinler ulaşır.

Zeytinlerimizin İşlenmesi

Baştan sona tüm sürecimizi merak ediyor musunuz?